Działka inwestycyjna 1900 m² Gdańsk Oliwa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
680 000,00 PLN , Pow. 1 900 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 900 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Oliwa , Spacerowa
Numer oferty:
DOMI244725
Cena za m2:
357,89 PLN

Działka inwestycyjna 1900 m² | Gdańsk Oliwa - ul. Spacerowa | MPZP | SW - strefa wielofunkcyjna.

? Gdańsk - ul. Spacerowa
? działka nr 23 | 1900 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana o powierzchni 1900 m² w jednej z najbardziej perspektywicznych, zielonych części Gdańska, w dzielnicy Oliwa - przy ul. Spacerowej.
Nieruchomość położona w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu - szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta zapewnia sprawne połączenie z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią. Lokalizacja łączy prestiż, prywatność i realny potencjał wzrostu wartości.

Kluczowe parametry inwestycyjne:
- powierzchnia: 1900 m²
- MPZP 002-M/U31: zabudowa mieszkaniowo-usługowa MN21 i U33 bez ustalania proporcji       między funkcjami.
- Plan ogólny (projekt) - strefa: SW - strefa wielofunkcyjna z zabudową miejską w tym wielorodzinną.

Atuty inwestycyjne:
- możliwość zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej lub kameralnej wielorodzinnej
- realny potencjał inwestycyjny (projekt deweloperski / mała inwestycja)
- media w pobliżu: prąd, gaz, kanalizacja
- działka przy drodze publicznej + wewnętrzna droga dojazdowa w granicy
- szybki dostęp do kluczowych punktów Trójmiasta.

Lokalizacja - czas dojazdu:
Gdańsk centrum - ok. 12 km
Sopot - ok. 8 km
Gdynia - ok. 18 km
Park Oliwski - ok. 6 km

Media w drodze.

Dlaczego ta działka:
To grunt z realnym potencjałem inwestycyjnym, w obszarze dynamicznie rozwijającym się i atrakcyjnym pod zabudowę mieszkaniową. Parametry planistyczne pozwalają na elastyczne podejście - od domu premium, po małą inwestycję deweloperską.